czwartek, 12 lipca 2012

Acai berry Slimette

Czas na opinie o kolejnym produkcie z acai berry. Tym razem będę zajmowała się Acai berry Slimette,
produkt stosowałam 2 miesiące i straciłam dzięki niemu 8kg. Proszę o trochę cierpliwości ponieważ chcę przygotować opinie która będzie bardzo wyczerpująca :)
Po acai berry slimette opiszę jeszcze acai berry pure i na tym zamkniemy temat jagody acai berry i zajmiemy się innymi metodami odchudzania.
Pozdrawiam, nowa opinia już niedługo na blogu :)

jeśli którykolwiek z postów przypadł Ci do gustu, proszę zostaw swój komentarz.

6 komentarzy:

  1. Popieram, Slimette w moim przypadku również się sprawdził. Najważniejsze dla mnie że mam więcej sił i energii do ćwiczeń jakie regularnie uprawiam. guaran i zielona herbata to moje ulubione składniki:))

    OdpowiedzUsuń
  2. Hej. I ja stosowałam ten suplement. Slimette kupowałam właśnie z tego linku. Polecam, bo to oryginalny produkt, a nie jakaś tam podróbka. Jjestem na etapie 3 opakowania i efekty są super. Schudłam już 9 kilo :D

    OdpowiedzUsuń
  3. a gdzie zapowiedziana recenzja acai berry pure? Właśnie trochę na nią czekam bo sama znam dobrze ten produkt i jestem ciekawa wrażeń innych osób. Przy okazji - czy mowa o tym http://www.vitalab.pl/249,acai-berry-pure.html? Bo ja właśnie to acai regularnie kupuje

    OdpowiedzUsuń
  4. Gratuluję. * kg to bardzo ładny wynik, aż zazdroszczę, mnie udało się schudnąć dopiero 5 w prawie 2 miesiące. Ale i tak t jest dobry wynik. A słuchaj jaka jest różnica między Acai berry Slimette a po prostu slimette.pl. To jakaś nowa seria?

    OdpowiedzUsuń
  5. Na oficjalnej stronie internetowej http://slimette.pl/ - jest tylko jeden produkt i pewnie właśnie o nim jest ten wpis :)

    OdpowiedzUsuń
  6. a co sądzicie o przypadku tej blogerki Jeniffer Mercedess ? Takie szybkie schudnięcie o 14kg jest bezpieczne?

    OdpowiedzUsuń